wie is wie

Hieronder vind je een overzicht van al onze medewerkers. En weer daaronder de leden van onze Raad van Toezicht.

Overzicht medewerkers

Atty Bax
atty bax
adviseur
013 7508448 a.bax@bkkc.nl

verbinden, zorg & gezondheid

Bas Veldhuizen
bas veldhuizen
adviseur
013 7508434 b.veldhuizen@bkkc.nl

financiering, verbinden, opdrachtgeverschap, versterken, visuele kunsten

Chris van Koppen
chris van koppen
directeur-bestuurder
013 7508465 c.vankoppen@bkkc.nl

verantwoordelijk voor de hele firma

Claudia Aarts
claudia aarts
adviseur
013 7508442 c.aarts@bkkc.nl

talentontwikkeling, loopbaanbegeleiding, kennisaanbod

Daniëlle van Dosselaar
daniëlle van dosselaar
adviseur marketing & communicatie

corporate communicatie, communicatie impulsgeldenprogramma, versterken, online, CRM, projectcoördinator Mestmag.nl en brabant vertelt

Eefje Sperber
eefje sperber
adviseur marketing & communicatie
013 7508414 e.sperber@bkkc.nl

coördinator marketing en communicatie, strategische marketing, collectieve marketing, communicatie & zichtbaarheid

Erica Gruyters
erica gruyters
adviseur
013 7508455 e.gruyters@bkkc.nl

strategische communicatie, huisvesting LocHal, samenwerking ontwikkelorganisaties, Brabant DC

Feline Rietbergen
feline rietbergen
stagiaire crowdfunding
013-7508435 f.rietbergen@bkkc.nl
Frederiek Dijkstra
frederiek dijkstra
adviseur
013 7508422 f.dijkstra@bkkc.nl

design, architectuur, vormgeving, verbinden, opdrachtgeverschap

Gosuin van Heeswijk
gosuin van heeswijk
programmaleider
013 7508441 g.vanheeswijk@bkkc.nl

lid managementteam, programmaleider versterken

Hans Maree
hans maree
beheerder
013 7508418 h.maree@bkkc.nl
Hermelinde van Xanten
hermelinde van xanten
adviseur
013 7508405 h.vanxanten@bkkc.nl

verbinden, landschap & natuur, projecten in opdracht

Iduna van de Ven
iduna van de ven
adviseur
013 7508445 i.vandeven@bkkc.nl

film/av, versterken, loopbaanbegeleiding, talentontwikkeling

Ilonka Birsak
ilonka birsak
office manager
013 7508465 i.birsak@bkkc.nl
Janneke van Laar
janneke van laar
adviseur
013 7508444 j.vanlaar@bkkc.nl

KONKAV, film/av

Jenneke Harings
jenneke harings
adviseur
013 7508413 j.harings@bkkc.nl

letteren, versterken, talentontwikkeling, cultuurbeleid

José Obbens
josé obbens
administratief medewerker / receptionist
013 7508400 j.obbens@bkkc.nl
Liesbeth Jans
liesbeth jans
programmaleider
013 7508424 l.jans@bkkc.nl

lid managementteam, programmaleider verbinden, zichtbaarheid & communicatie, projecten in opdracht

Luc Begas
luc begas
adviseur
013 7508433 l.begas@bkkc.nl

versterken, financiering, crowdfunding

Lucien van der Voorn
lucien van der voorn
administrateur
013 7508402 l.vandervoorn@bkkc.nl

controller, administratie en alle andere cijfers

Marit Oosterom
marit oosterom
coördinator / secretaris impulsgeldenprogramma
013 7508423 m.oosterom@bkkc.nl

financiering, impulsgelden

Marlon van Casteren
marlon van casteren
adviseur
013 7508400 m.vancasteren@bkkc.nl

theater & dans, versterken, talentontwikkeling

Meta van Vugt
meta van vugt
receptioniste
013 7508400 m.vanvugt@bkkc.nl
Mirjam Emmen
mirjam emmen
adviseur
013 7508411 m.emmen@bkkc.nl

versterken, visuele kunsten, talentontwikkeling

Nathalie Jansen
nathalie jansen
adviseur
013 7508447 n.jansen@bkkc.nl

cultuurbeleid, theater & dans, versterken, talentontwikkeling

Netty van de Kamp
netty van de kamp
adviseur
013 7508426 n.vandekamp@bkkc.nl

verbinden, ruimte & economie, projecten in opdracht

Rick Hoedemaker
rick hoedemaker
adviseur
013 7508449 r.hoedemaker@bkkc.nl

muziek, versterken, talentontwikkeling

Sandra Vollema
sandra vollema
assistent documentalist
013 7508400 s.vollema@bkkc.nl

bibliotheek trends & ontwikkelingen en beeldbank

Sanne van de Loo
sanne van de loo
adviseur marketing en communicatie
013 7508415 s.vandeloo@bkkc.nl

corporate communicatie, verbinden, online, projecten in opdracht

Suzanne van Beeck
suzanne van beeck
adviseur marketing & communicatie
013 7508416 s.vanbeeck@bkkc.nl

corporate communicatie, kennisaanbod, collectieve marketing

Teun van Irsel
teun van irsel
adviseur
013 7508461 t.vanirsel@bkkc.nl

muziek, versterken, cultureel ondernemerschap, publiek & draagvlak

Ton van der Linden
ton van der linden
adviseur

trends & ontwikkelingen, kennisdatabase

raad van toezicht

Jan van der Horst
jan van der horst
voorzitter

Ondernemer en bestuursadviseur

David Lauwen
david lauwen
lid

Financieel directeur Boswellia Groep

Emmeken van der Heijden
emmeken van der heijden
lid

Rector Van Maerlantlyceum Eindhoven.

Giel van Buul
giel van buul
lid

Directeur BUAC BV, registeraccountant, financial consultant, toezichthouder

Sandra van Breugel
sandra van breugel
lid

Eigenaar ‘Sandra van Breugel Governance, onderzoek en Advies’